Lokalizacja

Z:�1 PROJEKTY I NAZDORY�0 PROJEKTYKapela Dorota domki Stegna

Wygodny dojazd z największych miast Polski

  • 3 godziny do Warszawy
  • 3.5 godziny do Poznania
  • 3.5 godziny do Łodzi

Spokojna okolica z dużym potencjałem

Położona na Żuławach Wiślanych, w otoczeniu zieleni i lasów i w bliskiej odległości od morza – to właśnie Stegna, która od teraz jest Twoim miejscem relaksu, wypoczynku i zarobku.

Już 10 -minutowy spacer dzieli Cię od długiej, czterdziestokilometrowej piaszczystej plaży z małą rybacką przystanią i dużym, bezpiecznym kąpieliskiem.

Atrakcje Stegny

W niedalekiej odległości od plaży znajduje się Bulwar Radiowej Jedynki – atrakcyjne miejsce do spacerów. W końcu Stegna jest określana mianem letniej stolicy Radiowej Jedynki.

Najmłodszych turystów z pewnością zachwyci wystawa kinder niespodzianek, znajdująca się w Gminnym Ośrodku Kultury. Prezentowana jest w niej kilkutysięczna kolekcja zabawek z jajek niespodzianek.

Piracka Zatoka to największy w okolicy Mierzei Wiślanej park „dmuchańców”, w którym dzieci mają okazję wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach czy pirackich statkach. Poza „dmuchańcami” Goście parku mogą zagrać w piłkę nożną Bubble Football lub skorzystać z toru przeszkód Boot Camp.

Bursztynowa Komnata?

Stegna od wieków związana jest z bursztynem, stąd nazwa naszej Inwestycji - Bursztynowe Apartamenty. To tu znajduje się Muzeum Bursztynu, w którym możesz poznać historię zaginionej Bursztynowej Komnaty, obejrzeć eksponaty oraz dowiedzieć się, jaki jest proces przemiany żywicy w bursztyn.

Arcydzieło XIV-wiecznej architektury

Wielbicieli wędrówek i zwiedzania ucieszy fakt, że w Stegnie znajduje się zabytkowy XIV-wieczny Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Co roku organizowany jest tu Międzynarodowy Festiwal Organowy.

W okolicy znajdują się:

Jantar

SztutowoMost zwodzony
(4 km od Stegny)Boisko Orlik
(4 km od Stegny)

Restauracja Sztormowa
Bursztynowe Resort & SPA Bursztynowe Resort & SPA