O projekcie


W kwestii jakości nie stać nas na kompromisy


Budowa apartamentu to milion drobnych szczegółów. Dopilnujemy każdego z nich. W przeciwieństwie do wielkich firm developerskich, które idą na ilość, dla nas najważniejsza jest jakość.

Nie mamy nic do ukrycia, więc każdy etap budowy możesz śledzić na naszych kanałach społecznościowych.

Nie zależy nam tylko na sprzedaży i „do widzenia”, dlatego nie zatrudniamy niepewnych firm zewnętrznych, których nie mamy czasu sprawdzić.

Wszystkie prace budowlane wykonujemy sami. W tych specjalistycznych pomagają nam najlepsi fachowcy, z którymi współpracujemy od lat.

Już od wejścia widzisz stylowe wykończenie, troskę o detale, najwyższą jakość i klasę. To piękne miejsce o bardzo indywidualnym charakterze.

Taka inwestycja nie powstaje w jeden dzień. To długie tygodnie analiz, testowania, szukania inspiracji, dopracowywania, konsultacji, dawania od siebie. Wszystko po to, żebyś mógł zamieszkać i wypoczywać w luksusie, na który zasługujesz.

To budynek, który w niczym nie przypomina betonowej bryły, jakie często wyrastają w nadmorskich kurortach. Postawiliśmy na dużą ilość szkła, aby uzyskać lekkość. Każdy element w środku i na zewnątrz ma swój niepowtarzalny charakter.

Zaplanowaliśmy każdy element ze wszystkimi detalami. Nie zabraknie tutaj również wydzielonego pomieszczenia na pralnię (tak, nie musisz kupować pralki i martwić się o jej ewentualne naprawy) oraz suszarnię.

Swoje auto zostawisz bezpiecznie i wygodnie na podziemnym parkingu. Teren wokół apartamentu to miejsce do spaceru, wypoczynku i relaksu. Już nie musisz patrzeć na samochody zaparkowane byle gdzie.

Jeśli jeździsz elektrycznym autem i obawiasz się, że nie Będziesz miał gdzie go naładować, mamy świetną wiadomość. Tworzymy stację ładowania aut elektrycznych. Wszystko w jednym miejscu, abyś nie tracił cennego czasu.

Odkrywamy karty, bo mamy się czym chwalić

Jest wiele apartamentowców do wyboru, ale „Bursztynowe Apartamenty” to zupełnie coś innego. To nie jest projekt przygotowany przez architekta „na kolanie”.

Już wchodząc do lobby wiesz, że jesteś nad morzem. Stanie tu model żaglowca z bursztynu, wykonany przez Tomasza Ołdziejewskiego, bo chcemy, by to miejsce było jakieś, żebyś mógł się nim chwalić.

Tuż za drzwiami wejściowymi powita Cię recepcja, czynna całą dobę. To wygodne i bezpieczne. Jeśli zdarzy się awaria lub zgubisz klucze – zawsze masz kogo poprosić o pomoc.

Nad bezpieczeństwem Twoim i Twoich bliskich będzie czuwać dyskretna, ale uważna ochrona. Sprawdziliśmy ich dokładnie, wiemy, że nawet nie zauważysz ich obecności. Za to oni, w razie potrzeby, zareagują natychmiast i żadna niepowołana osoba nie umknie ich uwadze.

Dbamy o Twój dobytek i bezpieczeństwo tak samo, jak o swoje. Dlatego w obiekcie umieścimy kamery wysokiej jakości. Będą również w windach, na parkingu i wjeździe do garażu. Zaplanowaliśmy je tak, by w razie czego móc odtworzyć każde zajście.

To nie inwigilacja, tylko zwyczajny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zabezpieczony obiekt i teren odstrasza ludzi o złych zamiarach. Już widząc kamery wiedzą, że nie mają tam czego szukać.

Wygoda i komfort ponad wszystko

Przyjeżdżając nad morze już nie musisz szukać dobrego spa, sauny, basenu czy wypożyczalni rowerów. Wszystko masz pod jednym dachem (no, prawie, bo jeden z basenów jest na zewnątrz).

Takie udogodnienia sprawdzą się nie tylko latem, ale również, a może przede wszystkim, poza sezonem. Możesz zawsze przyjechać, zrelaksować się w saunie czy skorzystać z masażu. Wszystko to jest do Twojej dyspozycji. Twoja wygoda i komfort to nasz najważniejszy cel.

Wakacje z dziećmi? Wspaniale. Zaplanowaliśmy dla nich plac zabaw oraz świetnie wyposażoną salę zabaw! Twoje pociechy poczują się tutaj jak w najlepszym dziecięcym centrum rozrywki. Nie ma szans na nudę nawet w czasie deszczu.


Wszystko na miejscu – coś dla ciała i ducha

Oferujemy obiekt, w którym sami chcielibyśmy zamieszkać, a nie tylko wybudować i sprzedać.

Już nigdy nie natniesz się na wysokie rachunki za byle jakie jedzenie w znanych kurortach. Wyposażyliśmy „Bursztynowe Apartamenty” we własną restaurację, która będzie serwować wykwintne i smaczne dania.


W słoneczny letni dzień odpoczniesz na leżaku przy odkrytym basenie. Poza sezonem letnim masz do dyspozycji drugi, wewnętrzny basen.

Dla aktywnych zaprojektowaliśmy strefę fitness oraz siłownię. Nie musisz jej szukać na mieście A po aktywnym wypoczynku wpadnij do strefy wellness. Skorzystaj z jedynej na świecie sauny, w której ściany wyłożone są bałtyckim bursztynem, bez żadnego dodatku żywic syntetycznych.

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po naprawdę ciężkim dniu. Twój kręgosłup i spięte mięśnie aż krzyczą o pomoc. W Bursztynowych Apartamentach czeka na Ciebie profesjonalnie wyposażony gabinet masażu z profesjonalistami, którzy pomogą Ci się naprawdę zrelaksować. Czy to nie brzmi dobrze?


Potrzebujesz zorganizować firmowe spotkanie?

Proszę bardzo. Do dyspozycji oddajemy nowoczesną i w pełni wyposażoną salę konferencyjną z niezawodnym systemem telekonferencyjnym. Każdy uczestnik spotkania będzie mógł sterować własnym pulpitem.

W całym budynku dostępny będzie szybki i bezpieczny Internet światłowodowy. To świetna wiadomość dla informatyków, którzy mogą pracować tu zdalnie i nie martwić się o jakość połączenia. Ucieszą się również dzieciaki, które będą mogły odpalić ulubioną grę bez zacinania. Dostajesz o wiele więcej, niż płacisz, a to prawdziwa oznaka bardzo dobrej ceny. To nie sztuka płacić mało za coś kiepskiego. Dostać wiele za niewiele — to mistrzostwo.

Współpracują z nami

logo3
logo1
logo2
finsauna-1
logo5
Restauracja Sztormowa
Bursztynowe Resort & SPA Bursztynowe Resort & SPA